Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Valdmanis ar neveikli pikantu brīdi izraisījis tramvaju sastrēgumu

Fitnesa treneris Gints Valdmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris Gints Valdmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris Gints Valdmanis un viņa sieva, uztura speciāliste Jekaterina šovasar kļuva par vecākiem abu pirmajam kopīgajam bērniņam, meitiņai Milānai, un drīz pēc apprecējās. Viesojoties šovā "Kad viņas satiekas", vīrietis atklāja, ka tagad ir precēts vīrs, taču savulaik bijis visai trakulīgs un pat nonācis kutelīgā situācijā, kas izraisījusi avāriju: "Tas bija daudzus gadus atpakaļ. Uz Krišjāņa Barona ielas, kad tā tika remontēta. Šis gadījums parādījās arī presē. Mēs braucām ar mašīnu un sākām kaut ko darīt - vārdsakot, aiztikām viens otru. Braucot pa tramvaja sliedēm, vienā brīdī nepamanījām, ka vairs nav bruģa."

Sievietes vadītā mašīna esot iegāzusies caurumā starp sliedēm, pilnībā nobloķējot tramvaju satiksmi: "Tā bedre aizgāja dziļāk, mašīna uzkārās un palika sāniski. Aiz mašīnas vienā brīdī stāvēja jau kādi septiņi vai astoņi tramvaji. Nācās saukt auto evakuatoru." Valdmanis stāsta, ka šis gadījums bijis kā filmās. Vēl smieklīgāku šo situāciju padarījusi viņa glābēja nesaprašana par to, kāpēc vīrietis vēlas izmantot dēļus, lai tiktu ārā no bedres, kaut arī auto evakuatora vadītājam šie dēļi stāvējuši tieši aiz muguras.

Zemāk skaties 1188 Play video no STV Pirmā! šova "Kad viņas satiekas", kurā Gints apraksta šo mulsinošo situāciju, kamēr šova vadītājas joko, ka viņš nemaz nav varējis uzreiz kāpt ārā no spēkrata, lai tiktu galā ar avāriju.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...