"Eldita" SIA 0

Ganību dambis 25f, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
''Eldita'' veic pilnu logu, durvju un garāžas vārtu montāžas servisu - konsultē klientus, un piemeklē tiem labākos risinājumus, piegādā, uzstāda, kā arī veic aiļu apdares darbus.
Apmeklējiet mūsu salonus Rīgā, kā arī Valmierā , Kuldīgā, Liepājā , Saldū, Tukumā un Talsos
Piedāvājam arī ārējo un iekšējo palodžu piegādi un uzstādīšanu, kā arī pārējos ar logiem un durvīm saistītos aksesuārus - logu žalūzijas, pretinsektu sietus.
Veicam ēku un telpu apsekošanu ar termogrāfijas metodi.
Montāžas darbinieki ir izgājuši apmācības kursus, kurus organizē LLDRA (Latvijas Logu Durvju Ražotāju Asociācija). Visi montāžas darbinieki ir sertificēti veikt logu un durvju montāžu.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Liepāja, Valmiera, Jēkabpils, Kuldīga, Ogre, Saldus, Talsi, Tukums
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"ELDITA" SIA, Logi un durvis Jēkabpilī, Montāžnieks DE sadarbības partneris CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"ELDITA" SIA, Logi un durvis Jēkabpilī, Montāžnieks DE sadarbības partneris CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ELDITA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003925095
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.05.2007
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Ikšķile, Papeļu iela 3, LV-5052
Iegūt pilnu juridisko informāciju