"UPS" pilnvarotais pārstāvis Latvijā SIA "EKL/LS" 0

K. Ulmaņa gatve 2D, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA EKL/LS (iepriekš EKL/LPS) tika dibināta 1992.gada janvārī. Sākotnējā periodā tās darbības pamatvirzieni bija transports un metālapstrāde. 1992.gada oktobrī tika noslēgts sadarbības līgums ar transportkompāniju UPS (ASV) – vienu no atzītajiem pasaules līderiem vēstuļu, dokumentu un sīkpaku kurjerpiegādes joma.
2000.gadā EKL/LS top par UPS pilnvaroto parstāvi Latvijas Republikas teritorijā, sniedzot visa veida pakalpojumus, kas saistīti ar kravu transportēšanu un apstrādāšanu, tai skaitā, konsultācijas sūtījumu veida izvēlē, brokeru pakalpojumus, kravu pārvietošanās elektronisko kontroli, sūtījuma atgriešanas iespēju, iespēju samaksāt par preci, kas atrodas sūtījumā, utt.Kopš 1995.gada Latvijā ienākošo un no Latvijas izsūtāmo pa UPS kanāliem kravu piegādei EKL/LS izmanto speciālo UPS kompānijas čartera avioreisu, kurš tiek veikts no Rīgas lidostas darbdienās piecas reizes nedēļā. Kopš 2004.gada tiek veikti arī regulārie sauszemes kravu pārvadājumi starp Latviju un Eiropas valstīm. Lai apkalpotu klientu visā Latvijas teritorijā, SIA EKL/LS rīcībā ir pietiekoši liels, tai piederošā, trafarētā kravas autotransporta parks. Klientu ērtībai apkalpošanas centri atrodas ne tikai Rīgā (galvenais birojs), bet arī Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"SGS Tool Company" SIA "EKL/LS" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"SGS Tool Company" SIA "EKL/LS" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
EKL/LS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003242756
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 06.01.1995
Juridiskā adrese:
Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 2D, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju